Przebieg prac podczas realizacji płyty fundamentowej.

TQM - Płyty fundamentowe Poznań

Bardzo istnym elementem naszej pracy jest zaangażowane w realizowane zadania. Takie podejście skłoniło nas do wprowadzenia do swojej pracy kompleksowego systemu zarządzania jakością TQM ( Total Quality Management).

 

Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny biorąc pod uwagę wiele czynników mających na celu płynną współpracę której celem jest terminowa realizacja płyty fundamentowej.

 

Przed i w trakcie budowy domu podejmujesz bardzo istotne decyzje. Jedne z nich można zmienić inne raz podjęte są niezmienne. Taką decyzją jest wybór posadowienia budynku na działce.

Płyta fundamentowa to bardzo dobre zabezpieczenie fundamentów na przyszłość. Gwarantuje odpowiednią izolację termiczną, izoluje przed wodą oraz zapewnia brak problemów z pękającymi ścianami.

Płyta fundamentowa Poznań

Wybór odpowiedniej ekipy do realizacji płyty fundamentowej nie powinien być loterią cenową.  Profesjonalnie wykonana płyta fundamentowa to doświadczenie i wiedza zdobywana latami. Warto o tym pamiętać przy podejmowaniu wyboru.

Płyta fundamentowa - REALIZACJA

Odpowiedni projekt płyty fundamentowej to optymalizacja materiałów i zakresu prac. Wykonujemy projekty płyt z wykorzystaniem tradycyjnego zbrojenia oraz zbrojenia rozproszonego.

Płyta fundamentowa - PROJEKT

Dobrze dobrana płyta fundamentowa  powinna spełniać wymagania odpowiedniej izolacyjności dopasowanej do charakterystyki budynku, oraz projektowanego zapotrzebowania na energię do ogrzewania.

Płyta fundamentowa - OFERTA

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

ZLEĆ WYKONANIE PROJEKTU

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Media Społecznościowe

Copyright © 2019 Under Up Sp. z o.o.

Płyta fundamentowa - Idea

Realizacja płyt fundamentowych zrodziła się z pasji związanej z budownictwem pasywnym, w którym bardzo ważne są redukcje strat ciepła.

Płytami fundamentowymi zajmujemy się od 2013 roku dostarczając Inwestorom energooszczędne rozwiązania w najwyższej jakości.

Dostarczać  Inwestorom trwałe i energooszczędne rozwiązania z zakresu płyt fundamentowych.

Działamy na terenie Poznania i okolic umacniając tym samym naszą regionalną pozycję na rynku.

Nasza misja